O firmie

AQUATEST Laboratorium Badawcze oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie badania wody nie tylko w gabinetach stomatologicznych i placówkach medycznych, ale również w domu, czy firmie. Zapewniamy pełną obsługę dzięki nowoczesnym, przenośnym laboratoriom, dlatego nie musicie Państwo sami pobierać próbek i zawozić ich lub wysyłać do laboratorium. Nasi laboranci odwiedzą Państwa i wykonają całą pracę, a kilka dni później otrzymacie przejrzyste wyniki badań. Wszystkie pomiary i badania prowadzone są przez szereg specjalistów z zakresu mikrobiologii, fizykochemii i radiologii.

Nasz zespół

Prezes firmy

Prezes firmy

-

Firmą AQUATEST Sp. z o.o. Laboratorium Badawcze zarządza specjalista, który od wielu lat zajmuje się wdrażaniem nowych rozwiązań w zakresie radiologii i medycyny na polskim rynku. Swoją wiedzę zdobywał na uczelniach ekonomicznych i medycznych. Oprócz umiejętności zarządczych i doświadczenia zawodowego Pan Prezes jest Inspektorem Ochrony Radiologicznej, a swoje kwalifikacje podnosi uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wie jak podejmować decyzję i nie boi się innowacyjnych rozwiązań.

Dyrektor generalny

Dyrektor generalny

-

Absolwent Politechniki Poznańskiej na wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska, który podczas studiów magisterskich prowadził badania nad jakością wody w unitach stomatologicznych. W tej chwili poprzez wdrażanie nowych technologii i czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem firmy, rozwija badania, które rozpoczął jako magistrant. Jego praca wywołała burzę w środowisku naukowym i zwróciła uwagę Organów Inspekcji Sanitarnej na problem jakim jest nieprawidłowy skład wody wykorzystywanej podczas zabiegów stomatologicznych.

Kierownicy Laboratorium Fizykochemii Wody

Kierownicy Laboratorium Fizykochemii Wody

-

Pracownicy naukowi poznańskich uczelni wyższych z tytułami doktorskimi, którzy w swojej pracy zawodowej od lat zajmują się badaniem jakości wody i ścieków. Mają na swoim koncie wiele publikacji naukowych, badań oraz certyfikatów. W swojej codziennej pracy nie tylko wykorzystują najnowsze technologie, ale również sami je tworzą. Oprócz badań wody prowadzonych w naszych laboratoriach, zajmują się tworzeniem nowych, innowacyjnych rozwiązań dotyczących uzdatniania wody i ścieków. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają nam na prowadzenie laboratorium na najwyższym poziomie, dorównując rangom do największych zachodnioeuropejskich laboratoriów badawczych.

Kierownik Laboratorium Mikrobiologii

Kierownik Laboratorium Mikrobiologii

-

Wieloletni doktor i wykładowca jednej z poznańskich uczelni wyższych. Na co dzień zajmuje się badaniem składu mikrobiologicznego wody, określając ilość drobnoustrojów. Prowadząc posiewy bakteriologiczne z wykorzystaniem najnowszego sprzętu jest w stanie precyzyjnie określić stan wody oraz wskazać programy naprawcze. Jego wieloletnie doświadczenie zawodowe i obecność na największych międzynarodowych sympozjach gwarantuje nam nieomylność i dokładność prowadzonych badań.